UR & KLOCKOR / Väggur / Väggur 9691521
nr 969 1521
Väggur
Sent 1800-tal, höjd: 100 cm, Junghans
Kondition: slitage, skador
Utrop:
600 kr
Såld:
100 kr
måndag 29 juni 2015
kl 20:21:17
17/6 17:56:18